Основна інформація

В 2013 році закінчив механіко-математичний факультет Київського національного університету імемі Тараса Шевченка.

В 2019 році захистив дисертацію на тему "Асимптотичний аналіз крайових задач в тонких областях з локальною нерегулярністю" на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук (науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, професор Мельник Тарас Анатолійович).

З 2019 року працює на посаді асистента кафедри математичної фізики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.


Викладацька робота

Працюючи на кафедрі, читає лекції з низки нормативних дисциплін, дисциплін вибору студентів, проводить практичні заняття, лабораторні роботи:

  • "Прикладне програмування" для студентів 2-го, курсу механіко-математичного факультету, ОП "Статистика", "Математика", "Середня освіта (математика)";
  • "Алгоритми і структури даних" для студентів 2-го курсів механіко-математичного факультету, ОП "Комп`ютерна механіка", ОП "Комп`ютерна математика";
  • "Теорія функції комплексної змінної" для студентів 3-го курсу механіко-математичного факультету, ОП "Комп`ютерна механіка";
  • "Комплексний аналіз" для студентів 3-го курсів механіко-математичного факультету, ОП "Математика", "Середня освіта (математика)", "Комп`ютерна математика";
  • "Теорія обчислюваьності" для студентів 4-го курсів механіко-математичного факультету, ОП "Математика".

Наукова діяльність

Наукові інтереси стосуються методів асимптотичного аналізу крайових задач для рівнянь з частинними похідними в тонких графоподібних з`єднаннях.

Вибрані наукові праці:

  1. Mel'nyk T. A., Klevtsovskiy A. V., Asymptotic expansion for the solution of a convection-diffusion problem in a thin graph-like junction // Asymptotic Anal. – 2022. – Vol. 130, No 3-4. – P. 505-530.  DOI: 10.3233/ASY-221761
  2. Klevtsovskiy A. V., Mel'nyk T. A., Influence of the node on the asymptotic behaviour of the solution to a semilinear parabolic problem in a thin graph-like junction // Asymptotic Anal. – 2019. – Vol. 113, No 1-2. – P. 87-121.  DOI: 10.3233/ASY-181511
  3. Klevtsovs'kyi A. V., Asymptotic Expansion of the Solution of a Linear Parabolic Boundary-Value Problem in a Thin Starlike Joint // J. Math. Sci. – 2019. – Vol. 238, Issue 3. – P. 271-291.  DOI: 10.1007/s10958-019-04235-8
  4. Klevtsovskiy A., Mel'nyk T., Asymptotic approximation for the solution to a semilinear parabolic problem in a thin star-shaped junction // Math. Meth. Appl. Sci. – 2018. – Vol. 41, Issue 1. – P. 159-191.  DOI: 10.1002/mma.4603
  5. Mel'nyk T. A., Klevtsovskiy A. V., Asymptotic approximation for the solution to a semi-linear elliptic problem in a thin aneurysm-type domain // Open Math. – 2017. – Vol. 15, Issue 1. – P. 1351-1370.  DOI: 10.1515/math-2017-0114
  6. Klevtsovskiy A. V., Mel'nyk T. A., Asymptotic approximations of the solutions to a boundary value problem in a thin aneurysm type domain // J. Math. Sci. – 2017. – Vol. 224, Issue 5. – P. 667-693.  DOI: 10.1007/s10958-017-3443-z
  7. Klevtsovskiy A. V., Mel'nyk T. A., Asymptotic expansion for the solution to a boundary-value problem in a thin cascade domain with a local joint // Asymptotic Anal. – 2016. – Vol. 97, No 3-4. – P. 265-290.  DOI: 10.3233/ASY-151352